fbpx

Svadby v reštaurácii Átrium

Svadby sú našou "špecialitkou". Máme maximálne vhodné priestory, ktoré vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. Pre najmenších vieme poskytnúť aj vlastný, alebo oddelený priestor. Hostí z ďaleka u nás jednoducho ubytujete a najkrajší deň v živote "mladých" sa môže začať!

 

Stretnutia, okrúhle jubileá, promócie či detské oslavy?

Disponujeme niekoľkými priestormi pre tento účel. Či vás bude 15 alebo 100 my sme pripravení! Vybranú miestnosť upravíme na základe typu akcie, alebo podľa Vašich požiadaviek a pripravíme chutné jedlo. K tomu ponúkame možnosť prenájmu techniky na premietanie spomienkových fotografií a videí, či videí na detskú oslavu. Jednoducho nám stačí povedať aké máte požiadavky.

 

 

Naše priestory pre Vaše akcie

 

Reštaurácia Átrium pre Vás s radosťou zorganizuje: svadobné hostiny, rodinné oslavy (narodeninové oslavy, krstiny, birmovky, promócie), stužkové slávnosti, firemné večierky, obchodné rokovania, bankety, recepcie a plesy. Pre firemné, súkromné či rodinné stretnutia máme k dispozícií salóniky, ktoré ponúkajú dostatok súkromia.

Kapacita: 80 - 100 ľudí

 

Malý salónik je ďalším ideálnym priestorom pre menšie podujatia, v krásnom svetlom priestore. Neváhajte kontaktovať náš personál okrem prenájmu priestoru vieme vám zabezpečiť aj catering.

Kapacita: 22 ľudí

 

Rákocziho salónik je ideálnym miestom pre rodinne či firemné akcie. Salónik sa skladá z dvoch miestnosti. Neváhajte kontaktovať náš personál okrem prenájmu priestoru vieme vám zabezpečiť aj catering.

Kapcita: 20 ľudí

 

 

Vyžiadajte si ponuku!
Kliknite na tlačidlo Vyžiadať ponuku, vyplňte a odošlite formulár s Vašimi požiadavkami. Hneď ako to bude možné Vám na email, ktorý ste zadali odošleme našu ponuku.

 

 

       VYŽIADAŤ PONUKU   

Aby sme Vám poslali správnu ponuku povinné polia musia byť vyplnené

© Reštaurácia TeleDom 2020. Všetky práva vyhradené.

 

Mestská pivnica otvorená!

Výdaj baleného obedového menu a donášková služba od Pondelka do Piatku od 10:30 do 14:30.

Objednávky na telefónnom čísle:  +421 940 707 162

 

Ďakujeme.

Tím - Mestská Pivnica & TeleBistro